Ege Öğretim Elemanları Derneği'nin salgın nedeni ile Haziran ayında yapılamayarak ertelenen 8'inci Olağan Genel Kurulu 24 Eylül 2021 Cuma günü Ege Üniversitesi Kampüs içinde yer alan Tören Şölen kafe'de saat 14:00'de toplandı. Genel Kurulumuzun Divan Kuruluna Prof.Dr.Mustafa KAYMAKÇI (Başkan), Prof.Dr.Mustafa DEMİRCİOĞLU (Başkan Yardımcısı), Prof.Dr.Arif Ruhi ÖZYÜREK (Divan Sekreteri) oybirliği ile seçildi. Genel Kurulda derneğimizin 2019-2021 dönemi faaliyet ve mali raporlarının görüşülerek aklanmasından sonra 2021-2023 dönemi için organ seçimleri yapıldı.

Yapılan seçimler sonucunda derneğimizin yeni dönem Yönetim Kurulu şu şekilde oluştu: Prof.Dr.Aydın URAL, Prof.Dr.Arif Ruhi ÖZYÜREK, Prof.Dr.Sevil İRİŞLİ, Prof.Dr.Süleyman Oğuz KARAMIZRAK, Prof.Dr.Hasan ERTAŞ ve Prof.Dr.Ömer Lütfi DEĞİRMENCİ.

Seçimler sonucunda derneğimizin yeni Denetim ve Onur Kurulları da belirlenmiştir. Buna göre Denetim Kurulu: Prof.Dr.Cafer İBANOĞLU, Prof.Dr.Mustafa KAYMAKÇI ve Prof.Dr.Mustafa DEMİRCİOĞLU, Onur Kurul: Prof.Dr.Necla NİŞLİ, Prof.Dr.Yeşim AYDINOK ve Prof.Dr.Yasemin KABASAKAL şeklinde oluşmuştur.

Derneğimizin 2019-2021 döneminde organlarda görev alan hocalarımıza teşekkür ediyor yeni seçilen hocalarımıza başarılar diliyoruz.

 

Genel Kurul sonrasında Üyemiz ve 2019-2021 dönemi Yönetim Kurulu üyemiz Prof.Dr.Gürel NİŞLİ hocamız ile birlikte bir anı fotografı çektirdik. Kendisine sağlıklı günler diliyoruz.